محل تبلیغات شما

شاید بیشتر از 10 روزه درگیر یه سرماخوردگی شدم که از گلپسر بهم رسیدولی به من که رسید جهش یافت و فیل افکن شد.گلودرد شدید به همراه تب خفیف و بدن دردو گرفتگی صدا.3 بار دکتر رفتم دو دوره انتی بیوتیک مصرف کردم هنوزم خوب خوب نشدم وصدام گرفته و تک سرفه دارم بازم خداروشکر تعطیلات زیاد بود و همسر منزل و فشارتربچه بر ما کمتر

و اما عصر دلپذیر من.عصر ها معمولا یه چند روزیه با تربچه و همسرمیریم دور و بر خونه و خدا رو هی شکر میکنم که این خونه مون چقدر محیط اطرافش زیباو دوست داشتنیه و میشه در سکوت و ارامش به بازی تربچه وسط خاک ها و زیر درخت ها کهپس زمینه کوه های قشنگ و نور ملایم دم غروب افتاب هست نگاه کرد و هی کیف کرد و هیدلت غنج بزنه و با خودت بگی این روزا از اون روزاست که بعدا ممکنه با حسرت و صدالبته شیرینی یاد بشه.خداروشکر بابت  سلامتنسبی پدر و مادرم انشاله سایه شون سالهای سال بالا سرم باشه دلم یه جور خوبیمیلرزه وقتی میبنم 3 تا کوچه فاصله داریم

بعد با همسر و تربچه راه میریم وسط درختهایی که هنوز مونده تا بزرگبشن و به سوالات بیشمار تربچه جواب میدیم و تو ذهن مون خونه بعدی مون رو مجسممیکنیم که حیاط داره و باغچه و گل و سبزی و درخت میوه و گر میگیرم از شیرینی رویایشیرینم

فیل افکن+عصر دلپذیر

تربچه ,ها ,خونه ,مون ,همسر ,هی ,فیل افکن ,عصر دلپذیر ,کرد و ,و هی ,و همسر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طریق سعادت فروش آنلاین مبل با کیفیت بالا و قیمت پایین ethurunban هاست - سئو قالب وبلاگ Francisca's page راهنمای ارسال مقالات ISI Shirley's life nisthunsbocom جذاب ترین ها